Насіння огірків Міміно F1 / Mimino F1

Огірок Міміно F1/Mimino F1 88
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
60 грн.
60
0 грн.
500 насінин
276 грн.
276
0 грн.
1000 насінин
540 грн.
540
0 грн.
2500 насінин
1275 грн.
1275
0 грн.
10 000 насінин
5040 грн.
5040
0 грн.
250 насінин
146 грн.
146
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Партенокарпічний, скоростиглий гібрид універсального   використання.      
  • Рослина напівдетермінантна с середньою силою росту, листя крупне.
  • Плоди: темно-зелені, бугорчаті, білошипі.
  • Довжина плоду 10-12 см.
  • Відмінні смакові і товарні якості, без гіркоти.
  • Стійкий до справжньої та хибної борошнистої роси, та переноспорозу.

Добрими попередниками для огірка будуть багаторічні трави, озимі зернові, цибуля, морква, томати, перець, капуста. А чи не допустимими будуть гарбуз, баштанні, огірки, кабачки. Повертати на колишнє місце слід не раніше ніж через 4 роки, що в свою чергу дозволить уникнути масового поширення хвороб.

Культура воліє супіщані, легкі і середні суглинки з високим вмістом органічних і мінеральних добрив. Огірки можна вирощувати як розсадним, так і безрассадним способом. Розсада повинні бути двох-трьох тижневої і мати 2-3 справжніх листків. Так як слаборозвинена коренева система швидкозростаючі огіркові рослини дуже вимогливі до елементів живлення, тому дуже важливо в період вегетації забезпечити їх достатньою кількістю засвоюваних елементів живлення (на початку вегетації - азот, в період освіти батогів і плодоношення - калій). Для отримання високих врожаїв необхідна висока організація регулярного зрошення.

Серед величезного розмаїття постачальників важко знайти надійних партнерів, які зможуть надати не тільки якісний посівний матеріал, а й до того ж недорогий. Компанія Lucky Seed вигідно відрізняється від конкурентів. Не тільки продаж, але й селекція – основні напрямки нашої діяльності. Саме тому купити насіння огірків Міміно F1 можна більш вигідно, ніж пропонують конкуренти в Україні. Навіть з доставкою їх вартість буде нижче за ціну у вашому регіоні.

Детальний опис особливостей культури

Огірок Міміно Ф1 – гібрид, який швидко дозріває без запилення. Традиційно аграрії висаджують його в весняно-літній та літньо-осінній період. Великий врожай культура дає не тільки в теплицях, а й в незастеленому ґрунті. На рослині виростають великі листя, що запобігають пересиханню плодів.

Головною особливістю такого гібриду є висока стійкість до хвороботворних мікроорганізмів — його можна вирощувати навіть тоді, коли немає можливості здійснити додаткову обробку.

Як почати співпрацю з нами?

На нашому сайті можна купити насіння огірків Міміно Ф1 оптом і в роздріб. Завдяки доставці по всій Україні, замовити якісний посівний матеріал можна з доставкою у будь-який населений пункт країни. Ціни залежать від обсягів замовлення, тому постійних покупців чекають приємні знижки та вигідні пропозиції.

Ставайте постійним замовником компанії Lucky Seed та на власному прикладі відчуйте переваги співпраці з нашим інтернет-магазином. Партнерами стають не тільки приватні підприємці, які вирощують огірок Міміно F1 на продаж, а й великі підприємства, що займаються реалізацією та перероблюванням овочів.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 899 F1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.

Редис Адель F1/Adel F1 (Стандарт )

Завдяки високому темпу росту розвинений листковий апарат добре захищає посіви від бур’яну. Добре адаптований до стресових умов вирощування.