Насіння кукурудзи LS 779 F1

Кукурудза цукрова LS 779 F1 90
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
27 грн.
27
0 грн.
500 насінин
71 грн.
71
0 грн.
50 гр.
54 грн.
54
0 грн.
100 гр.
99 грн.
99
0 грн.
250 гр.
240 грн.
240
0 грн.
500 гр.
443 грн.
443
0 грн.
1000 гр.
885 грн.
885
0 грн.
50 000насінин
5660 грн.
5660
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Ранньостиглий гібрид кукурудзи цукрової типу SH-2.
  • Термін дозрівання – 75-78 днів.
  • Висота рослини 180-190см.
  • Формує качани довжиною 24-26см, діаметр 5см.
  • Зерно - жовтого кольору, розміщене в качані в 16-18 рядів.
  • Рекомендована норма висіву 50-55 тис/га.

Цукрова кукурудза добре росте на легких родючих ґрунтах, невибаглива до грунту, найбільш придатними є дреніруемих, легкі супіщані грунти. Добре реагує на органічні (гній, компости, торфогной, пташиний послід) і мінеральні добрива (фосфатні, азотні і калійні). Попередниками є озима пшениця, зернобобові, овочеві культури (томати, картопля, капуста, гарбузове).

Занадто ранній посів, також як і пізній, призводить до значного сніені врожаю. Використання засобів захисту рослин залежить від фітосанітарного стану грунту і посівів. Культура не повинна відчувати дефіциту вологи, якщо вона не буде отримувати достатньо води в період формування качанів, то це може привести до втрати врожаю. Пік потреби у воді досягається під час розпилення пилку, а її відсутність в цей період негативно позначається на розмірах і виконаності пачатков.

Якісний посівний матеріал – запорука багатого врожаю і великого прибутку. Компанія Lucky Seed займається не тільки реалізацією, але виробником сортів і гібридів різних овочевих культур в Україні. Продаж насіння здійснюється за цінами, які можна уточнити у консультантів. Зробивши замовлення на нашому сайті, ви отримуєте надійного постачальника і партнера. За вашим бажанням доставка здійснюється за вказаною адресою. Цукрова кукурудза LS779 F1, насіння якої є у ​​продажу на нашому сайті, – суперсолодкий гібрид. Він придатний як для вживання в свіжому вигляді, так і для переробки. Завдяки тому, що в кукурудзі тривалий час зберігається цукристість, цей гібрид дуже затребуваний.

Гібрид кукурудзи LS779 F1, насіння якого можна купити на сайті компанії, добре пристосований до різних погодних умов.

Подобається ціна, хочете купити насіння кукурудзи LS779 F1 і отримати багатий врожай? Ознайомлюйтесь з рекомендаціями наших фахівців!

Цукрова кукурудза – рослина невибаглива, але тим не менше потрібно враховувати деякі умови для посадки гібрида LS779 F1.

  1. Кращий час для посіву – кінець весни, коли ґрунт вже трохи прогрівся. Висаджувати зерна рекомендується по 3–4 одиниці в лунку на 6 см вглиб.
  2. Вибирайте супіщаний легкий ґрунт, який попередньо бажано підгодувати органічними (пташиний послід, гній, компост) і мінеральними добривами.
  3. Пам'ятайте, що томати, картопля, озима пшениця і зернобобові – пріоритетні попередники для кукурудзи.
  4. Не забувайте про рясний полив, особливо під час формування качанів. Дефіцит води може привести до пригнічення росту і втрати врожаю.

Для захисту рослин від шкідників враховуйте фітосанітарний стан ґрунту і посівів. Беручи до уваги прості поради, ви збільшуєте свій врожай і прибуток.

Зацікавила співпраця з нашою компанією? Зробіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам. Необхідно купити насіння кукурудзи в Україні? Немає нічого простішого! Зв'яжіться з консультантом по телефону і взнавайте актуальні ціни, способи і вартість доставки.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Редис Адель F1/Adel F1 (Стандарт )

Завдяки високому темпу росту розвинений листковий апарат добре захищає посіви від бур’яну. Добре адаптований до стресових умов вирощування.

Кукурудза цукрова LS 899 F1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.