Насіння помідор LS 4314 F1

Томат LS 4314 F1 83
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
33 грн.
33
0 грн.
250 насінин
66 грн.
66
0 грн.
500 насінин
128 грн.
128
0 грн.
1000 насінин
255 грн.
255
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Середньоранній детермінантний гібрид томату.
  • Період вегетації – 60-65 днів від висадки розсади.
  • Рослина середньої сили росту з гарним зав’язуванням плодів в жарких умовах.
  • Плоди щільні, округлої форми, яскраво-червоного кольору.
  • Середня маса - 100-130 гр.
  • Має високі смакові якості.
  • Добре зберігається, придатний до транспортування.
  • Стійкий до захворювань.

Томат вирощувати рекомендується на легких супіщаних і суглинних добре дренованих і прогріваються грунтах. Попередниками можуть бути цибуля, бобові, капуста, зернові, огірки, морква. Висаджувати культуру на те саме місце слід не раніше іж через 3-4 роки, і не після пасльонових культур.

Існує два способи вирощування томатів:

1. розсадний - для отримання більш ранньої продукції. Розсаду у відкритий грунт слід висаджувати, коли рослини мають Перше суцвіття, це приблизно 65-70 день.

2. прямий посів у відкритий грунт - для отримання продукції, яка призначена для переробки (цільноплідного консервація, томат-паста, сік).

Для вирощування розсади ранніх томатів використовують весняні плівкові теплиці з комбінованим обігрівом. Касетний спосіб є найпоширенішим. Для профілактики хвороб слід обробляти фунгіцидами. Для кращої і одночасної схожості після посіву краще зробити коткування. Грунт на глибині висіву насіння повинна бути вологою. Сема посіву залежить від способу поливу, типу грунту, характеру сорту чи гібриду.

З'явилося бажання відрити для себе нові сорти овочів, але при цьому має місце великий ризик «програшу»? Рішення купити насіння LS 4314 F1 з доставкою по Україні буде найбільш вдалим і розумним. Спочатку вас зацікавить ціна, а після збору врожаю – обсяг і зовнішні характеристики овочевої продукції. Чому слід вибрати насіння помідор LS 4314 F1? Вони вигідно вирізняються серед інших сортів завдяки чудовому товарного вигляду, класичному томатному смаку і стандартним розмірам. Плоди підходять для приготування закусок, консервації, перших і других страв.

Загальні відомості

Якими перевагами наділене насіння помідор LS 4314 F1? Цей сорт томату відноситься до середньостиглих детермінантних томатів яскраво-червоного кольору середньої величини, що так цінується на українському ринку. Округла форма і висока щільність зробила плоди популярними, незважаючи на недавню появу. Урожай довго зберігається і добре переносить транспортування навіть на найдальші відстані. Переваги очевидні, чи не так?

Насіння томатів LS 4314 F1 бажано висаджувати за 3–4 місяці до запланованого періоду продажу.

Рекомендації покупцям

Якість і кількість врожаю залежить від того, як ви підготуєте насіння помідора ЛС 4314 Ф1 до висадки. Найкраще профілактичний засіб від багатьох захворювань - фунгіцид, тому не забудьте провести попередню обробку. Купити насіння томата ЛС 4314 Ф1 можна як для висадки на відкритому ґрунті, так і в теплиці. У другому випадку овочівники використовують розсадний спосіб посіву і плівкові укриття з системою обігріву комбінованого типу, а в першому – прямий. Домогтися «однорідності» врожаю вдається тим, хто використовує метод прикочування і стежить за рівнем вологості ґрунту.

Надана інформація здалася вам малопереконливою? Радимо замовити маленьку упаковку насіння з доставкою на найближче поштове відділення України, щоб особисто переконатися в усьому прочитаному. За необхідності компанія Lucky Seed допоможе порадою і поділиться особистим досвідом у справі овочівництва. Продаж якісного насіння – наша робота, а до неї ми ставимося з великою відповідальністю.

Бажаєте оформити замовлення? Не забудьте вказати тип фасування, адже цей параметр впливає на вартість товарної одиниці. Ціна доставки залежить від маси посилки і тарифа обраної транспортної компанії. Оформлюйте замовлення вже сьогодні, щоб незабаром отримати шикарний врожай!

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.