Насіння кавуна LS 1665 F1

Кавун LS 1665 F1 138
Фасовка Ціна К-сть Сума
25 насінин
30 грн.
30
0 грн.
100 насінин
99 грн.
99
0 грн.
250 насінин
240 грн.
240
0 грн.
1000 насінин
930 грн.
930
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Суперскоростигий, високовражайний гібрид кавуна типу Кримсон Світ.
  • Плоди однорідні за формою і розміром, форма плоду короткий овал.
  • Середня маса 8-10 кг.
  • М’якоть ніжна, солодка (високі показники за шкалою Brix), яскраво рожевого кольору.
  • Толерантний до фузаріозу та альтернаріозу.

Спеціалізуєтесь на вирощуванні баштанних культур? Хочете зібрати дійсно якісний та багатий урожай? В реалізації такого бажання допоможе насіння кавуна LS 1665 F1. Те, що потрібно для отримання якісної і дорогої продукції. Ціна насіння кавуна LS 1665 F1 залежить від його кількості в фасувальній упаковці.

Їжа янголів

Ароматний кавун славиться широким спектром корисних речовин. У соковитій м'якоті цієї яскравої ягоди містяться:

  • амінокислоти;
  • цілий набір вітамінів;
  • важливі для людського організму мікроелементи і мінерали.

Марк Твен називав кавун їжею янголів, що зовсім не викликає подиву. Адже регулярне вживання продукту покращує здоров'я, піднімає настрій, допомагає тримати шкіру в тонусі, дарує заряд енергії та бадьорості. В Україні продаж ягоди широко затребуваний, тому що її люблять і дорослі, і діти. Стиглий продукт із задоволенням їдять у свіжому вигляді, а також консервують, використовують для приготування солодких цукатів і освіжаючих смузі.

Характеристика сорту

Перед посадкою культури необхідно врахувати декілька важливих аспектів. Це і клімат місцевості, і особливості ґрунту, і зручність поливу. Потрібно вибрати також відповідне насіння. А вже після висадки культури забезпечити надійний захист від шкідників і комах.

Насіння кавуна LS 1665 F1 – це якісний посадковий матеріал скоростиглого сорту. Гібрид створений провідними селекціонерами країни і дозволить отримати прекрасний врожай. Провідні підприємці України прагнуть купити насіння кавуна LS 1665 F1, знаючи, що реалізація стиглої продукції принесе чималий прибуток. Адже рослина стійка до найпоширеніших захворювань, а вирощена ягода демонструє чудові смакові властивості. Гібрид відрізняється також хорошою транспортабельністю. Продукт може довгий час зберігатися без втрати зовнішнього вигляду та смаку.

Недорого купити насіння кавуна ЛЗ 1665 Ф1 пропонує компанія Lucky Seed. Поспішайте замовити якісний посадковий матеріал з доставкою в будь-яке місто країни. Насіння кавуна ЛЗ 1665 Ф1 зручно і вигідно купити у нас різними партіями. Пропонуємо упаковки з кількістю зернят від 25 до 1 тисячі штук. Ціна продукції вказана в каталозі і не включає вартість доставки. При замовленні на суму понад 2 тисяч гривень, здійснимо транспортування посадкового матеріалу за наш рахунок.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.

Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.