Насіння солодкого перцю Ньютон F1

Перець солодкий Ньютон F1 127
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
81 грн.
81
0 грн.
250 насінин
153 грн.
153
0 грн.
1000 насінин
600 грн.
600
0 грн.
10 000 насінин
6000 грн.
6000
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Ранньостиглий гібрид перцю солодкого інтенсивного типу.
 • Рослина детермінантна.
 • Плоди кубовидні, 4 камерні.
 • Колір технічній стиглості плоди – оливкові, біологічній - яскраво-червоні, глянцеві.
 • Плоди добре захищенні від сонця листям.
 • Маса плоду 120-200 гр.
 • Толерантний до фузаріозу та вертицильозу,
 • Гарний товарний вигляд як в технічній так і біологічній стиглості.

Перець дуже вимогливий до грунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральних добрив. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт можливо через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестицидами.

Бажаючи виростити на своєму городі такий корисний овоч, як перець, дачники все частіше купляють сорт ЛС 1420 Ф1. Він найкраще показав себе в умовах нестійкої погоди, коли спека змінюється тривалими дощами. Завдяки мінімальним витратам і правильному догляду вдається зібрати соковиті та солодкі плоди. Насіння перцю LS 1420 F1 відносяться до ранньостиглого сорту, який можна виростити як на відкритому ґрунті, так і в теплиці.

Ціна продукції повністю виправдана щедрим урожаєм, а замовити необхідну кількість зможуть всі бажаючі без проблем. Придбати наше насіння рекомендується всім, хто хоче отримати пізнім літом і восени:

 • високий урожай;
 • солодкі соковиті плоди;
 • стійкий до захворювань овоч.

Гарантується доставка в будь-який регіон України за допомогою надійного перевізника.

Як виростити овоч?

Вигідно вирощувати перець LS 1420 F1 тому, що він не вимагає особливого догляду, але забезпечити своєчасний полив, підживлення і розпушування ґрунту все ж необхідно. Його вирощують через розсаду, при цьому не витрачаючи сил на додаткову обробку насіння, оскільки здійснюється продаж уже повністю підготовленої продукції.

Вирощують перець в одній теплиці з баклажанами та помідорами, вибравши при цьому ранньостиглі сорти і внісши добрива в ґрунт. При посіві насіння перцю LS 1420 F1 на грядці дотримуються дистанції між рядами в 40–50 сантиметрів, а між рослинами — 35 см відповідно. Досвідчені господарі обов'язково підв'язують рослину і ставлять високі кілочки до кожного куща.

Підгодівля проводиться за допомогою органічних добрив, змішаних з суперфосфатом, не забуваючи вносити різні мікроелементи під корінь. Невеликі паростки можна також обприскувати розчином сірчанокислого марганцю, цинку, купоросу для одержання гарного врожаю.

Якість понад усе

Компанія Lucky Seed пропонує насіння перцю, що відповідають найвищим вимогам, при селекції яких використовувався перевірений підхід. Тому з них виростають яскраво-червоні глянцеві плоди, які вживаються в свіжому вигляді, а також вони придатні для консервування. Що стосується вартості, то насіння перцю LS 1420 F1 обійдуться вам не дуже дорого. Адже отриманий урожай перевершить всі очікування, і ви навіть не згадаєте тієї мізерної ціни, яку довелося заплатити за посівний матеріал.

Намір придбати продукцію продиктовано тим, що овоч відноситься до спеціального виду, отже його зростання у висоту зупиниться після утворення на верхівці стебла суцвіть. Таким чином, розводити перець можна не тільки на дачі, але і на балконі міської квартири.

Зробити замовлення, уточнивши вартість з доставкою в певну область України, можна у наших операторів.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.

Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.