Насіння солодкого перцю LS 1210 F1

Перець солодкий Турмалін (LS 1210) F1 109
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
81 грн.
81
0 грн.
250 насінин
153 грн.
153
0 грн.
1000 насінин
600 грн.
600
0 грн.
10 000 насінин
6000 грн.
6000
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Ранньостиглий гібрид перцю солодкого.
  • Технічна стиглість – 55-60, біологічна -70-75 днів (від висадки розсади).
  • Рослина детермінантного типу, масивна, високоросла, листя добре захищає плоди від сонця.
  • Плоди кубовидної форми, 3-4 камерні.
  • Товщина стінки перикарпії 7-8мм.
  • В технічній стиглості – світло-оливкового, в біологічній –  яскраво-жовтого кольору.
  • Маса плоду 150-210гр.
  • Толерантний до фузаріозу та вертицильозу.

Перець дуже вимогливий до ґрунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральних добрив. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт можливо через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестецидами.

Смачні та соковиті плоди солодкого перцю повсюди можна побачити на столах в теплу пору року. Але, незважаючи на велику кількість урожаю, не всі знають, що виростити цей овоч не дуже просто. Важливо купити хороше насіння. Культура вибаглива, теплолюбна і вимагає догляду. Тому при виборі посадкового матеріалу варто бути уважнішими. Гарантією хороших показників проростання і багатого врожаю може бути насіння солодкого перцю LS 1210 F1.

Характерні особливості сорту

Посадка перців сорту LS 1210 F1 гарантує хороший, рясний урожай з великих плодів. Це важливо як при вирощуванні для власних потреб, так і для тих людей, чиєю метою є продаж. Рослина добре проростає і приживається у відкритому ґрунті в усіх регіонах України завдяки своїм властивостям.

Тонкощі вирощування

Насіння солодкого перцю LS 1210 F1 висаджують традиційним способом. Спочатку висівається в спеціальні касети насіння. Після утворення стійких паростків ємності переміщаються у відкритий ґрунт. Культура любить тепло і воду, тому слід стежити за отриманням рослиною цих важливих компонентів.

Солодкий перець LS 1210 F1 має насіння, стійке до таких захворювань, як фузаріоз і вертицильоз. Але не варто забувати, що необхідно прополювати ряди від бур'янів, удобрювати ґрунт і обробляти рослину при появі різних паразитів. Купити насіння солодкого перцю ЛС 1210 Ф1 рекомендується на авторитетному сайті, щоб уникнути підробки.

Вигідне придбання

Купити насіння LS 1210 F1, щоб виростити перець в Україні, найзручніше онлайн в нашому магазині. Чому варто замовити продукцію саме у нас?

Компанія Lucky Seed уже багато років продає найкраще насіння овочевих культур. Завдяки тому, що фірма сама поширює свої товари, вартість продукції доступна для покупця. Особливо це помітно, якщо оформити велике замовлення насіння. Ціна кожного окремого пакетика тим нижча, чим більша партія.

Оформити замовлення дуже просто. Адже для відвідувачів сайту представлений зручний інтерфейс, а також присутня вся необхідна інформація. Ціни за партію зразу видно. Це робить торгівлю продукцією прозорою.

Крім того, ми продаємо насіння з доставкою. Кожен покупець може вибрати зручний спосіб оплати і транспортування товару. Вартість послуги залежить від віддаленості місця, куди потрібно переслати насіння. Територія продажу – вся Україна. При замовленні від 2 тисяч гривень, доставка безкоштовна.

Купити насіння можна в будь-який зручний час. Обговоріть існуючі питання з менеджером по телефону, вказаному на сайті. Доставка може бути як включена у вартість, так і оплачена окремо. Ми пропонуємо кращі товари та обґрунтовані ціни.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.

Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Цибуля Шеба F1/Sheba F1 (-12%)

Для споживання у свіжому вигляді. Вдале поєднання високих смакових, товарних якостей і врожайності.