Насіння червонокачанної капусти Корнет F1 / Kornet F1

Капуста червонокачанна Корнет F1/Kornet F1 103
Фасовка Ціна К-сть Сума
500 насінин
51 грн.
51
0 грн.
1000 насінин
102 грн.
102
0 грн.
2500 насінин
240 грн.
240
0 грн.
5000 насінин
461 грн.
461
0 грн.
10 000 насінин
900 грн.
900
0 грн.
250 насінин
36 грн.
36
0 грн.
100 насінин
21 грн.
21
0 грн.
25 насінин
13 грн.
13
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Середньостиглий гібрид капусти червоноголової.
  • Термін достигання – 85-90 днів.
  • Головка овальна, дуже щільна, на розрізі фіолетового кольору.
  • Маса головки 2-2,5 кг.
  • Стійка до фузаріозу, слабо пошкоджується трипсами.
  • Рекомендована густота посадки - 40-50 тис/га.

Lucky Seed – селекція і виробництво. Наша мета – розробка сортів і гібридів овочевих культур, які  при максимально високому врожаї зберігають свої високі товарні і смакові якості. Червоноголова капуста Корнет F1 – одна з розробок компанії. Зробивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши по телефону, можете купити насіння. При цьому ви зможете впевнитися в їх якості. Хочемо звернути увагу, що у вас є можливість придбати товар як оптом, так і в роздріб. Немаловажний плюс – доставка здійснюється по всій Україні. Купивши насіння капусти Корнет F1, ви отримуєте якісний посівний матеріал, надійного партнера, а продаж вашої продукції збільшується в декілька разів.

Опис культури

Корнет Ф1 – капуста, яка підходить для вживання в свіжому вигляді,  а також  для тривалого зберігання (від 3 до 5 місяців) при належних умовах.

Ці властивості гібрида не можуть не зацікавити досвідчених садівників. Купіть насіння Корнет F1, вартість якого на нашому сайті в рази менша, ніж у конкурентів, і ви переконаєтеся в тому, що ціна одна з найнижчих.

Умови вирощування червонокачанної капусти такі ж, як і у білокачанної. Кращий ґрунт для рослини – суглинний. Культура ця світлолюбна. Рослина вимоглива до води, особливо під час формування качана. Разом з поливом можна поєднувати підгодівлю землі, якщо вона недостатньо удобрена. Насіння капусти Корнет F1 можна висаджувати як у відкритий ґрунт, так і в теплицях.

Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці як для приватних осіб, так і для великих аграрних підприємств. Для постійних покупців у нас діє система знижок і спеціальних пропозицій. Купити насіння капусти Корнет F1 в Україні можна залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши по телефону. Зробіть дзвінок, і наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання. Вартість доставки індивідуальна, так як безпосередньо залежить від обсягу замовлення.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.