Насіння пізньої білокачанної капусти Гарантія F1 / Harantiia F1

Капуста Гарантія F1/Harantiia F1 113
Фасовка Ціна К-сть Сума
500 насінин
75 грн.
75
0 грн.
1000 насінин
150 грн.
150
0 грн.
2500 насінин
351 грн.
351
0 грн.
5000 насінин
702 грн.
702
0 грн.
10000 насінин
1404 грн.
1404
0 грн.
100 насінин
30 грн.
30
0 грн.
250 насінин
45 грн.
45
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Пізньостиглий високопродуктивний гібрид капусти білоголової.
  • Термін дозрівання - 120-130 днів (після висадки розсади).
  • Головка округла, щільна, листки тонкі білі, не розтріскується. Средня маса головки – 3-3,5 кг.
  • Відмінні смакові і товарні якості.
  • Стійкий до фузаріозу і пошкодження трипсами.
  • Рекомендована густота стояння 45-50 тис/га.

Попередниками капусти можуть бути багаторічні трави, зернобобові, озимі, огірки, цибуля, томати і морква. Висаджувати капусту на колишнє місце слід не раніше ніж через 4-5 років, що дозволить знизити ураженість капусти хворобами, а також знижує чисельність шкідників.

Кращими для вирощування капусти вважаються суглинні грунту, що містять багато органічних речовин. Вони повинні бути Вологоємна або зрошуваними. Також підійдуть будь-які грунти, багаті органічними речовинами. Якщо грунт бідна її необхідно удобрити, а з осені внести органічні і мінеральні добрива. Кислий грунт не придатна для вирощування капусти, оскільки підвищується ризик захворювання килою.

Система добрива залежить від термінів дозрівання капусти. Дуже вимоглива до елементів живлення пізня капуста. Менш вимогливі середня і рання капусти.

Для проростання насіння оптимальна температура + 20 °С, а мінімальна + 5°С. При необхідності слід проводити поливи. Але не часто, так як надлишок вологи негативно впливає на розсаду, викликаючи її захворювання. Рекомендується проводити часті провітрювання відразу після появи перших справжніх листків, що знижує ризик різних захворювань і робить розсаду загартованої. Висаджувати розсаду слід у віці 300-350 днів.

Капуста вже давно стала тим овочем, без якого не обходиться жодна господиня. Її вирощування не складає особливих труднощів. Компанія Lucky Seed пропонує купити насіння пізньої капусти Гарантія F1 власної селекції. Вирощувати овоч можна в будь-якому регіоні України. Вам достатньо оформити замовлення на сайті. Доставка відбувається по всій країні, а її умови обговорюються індивідуально. Також здійснюється продаж зі складу в Херсонській області.

Опис сорту

Пізня капуста Гарантія F1 – це гібридний пізньостиглий овоч. Відрізняється від інших сортів тим, що більш стійкий до різних хвороб і врожай можна отримати швидше. Ціна на насіння в Україні не дуже висока, але вартість краще уточнити на сайті або по телефону.

Насіння пізньої капусти Гарантія Ф1 в південних регіонах можна висаджувати в середині липня, в західних – краще зробити це трохи раніше.

Правила вирощування

Насіння пізньої капусти Гарантія Ф1 потрібно висівати прямо в ґрунт. Краще це робити в похмуру погоду, коли земля достатньо волога. Коли з'явилися перші сходи, зайві рослини потрібно прибрати.

Дуже важливо не забувати про полив. Поки не зійде насіння, це потрібно робити щодня. Потім – 1–2 рази на тиждень. Під час росту під капусту виливають до 2 літрів води, а коли зав'язалися качани – до 4.

Якщо говорити про добрива, то краще вибрати азотні. Перше внесення проводиться після проріджування. Мінеральні добрива використовують, коли вже зав'язалися качани.

Виростити капусту нескладно, важливо тільки не забувати її поливати і час від часу удобрювати. Якщо ви купите насіння Гарантія Ф1, отримаєте перший врожай досить швидко. Уточнити ціни можете на сайті або в телефонному режимі. Доставка обговорюється з кожним клієнтом. Також ви можете забрати своє замовлення зі складу.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.

Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.