Насіння редьки Багіра / Bahira

Редька Багіра/Bahira 100
Фасовка Ціна К-сть Сума
2500 насінин
27 грн.
27
0 грн.
10 000 насінин
107 грн.
107
0 грн.
25 гр.
26 грн.
26
0 грн.
100 гр.
66 грн.
66
0 грн.
250 гр.
162 грн.
162
0 грн.
1000 гр.
636 грн.
636
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Середньостиглий високоврожайний сорт редьки чорної.
 • Термін дозрівання 80-95 днів після появи сходів.
 • Коренеплоди крупні, округлої форми, вирівняні.
 • Шкірка чорного кольору,   м’якоть біла, соковита, з напівгострим смаком.
 • Середня маса коренеплоду – 250-300гр.
 • Сорт стійкий до хвороб.

Про купівлю якісного посівного матеріалу варто подбати заздалегідь, адже необхідно не просто замовити потрібну кількість, а й вивчити характеристики кожного виду. Запланувавши купити насіння редьки Багіра, аграрій отримає хороший урожай, який буде відрізнятися стійкістю до різних шкідників.

Збирати коренеплоди можна на 95 день після появи перших паростків. Шкірка редьки має насичений чорний колір, сам плід білий, соковитий та злегка гострий на смак. До переваг городньої культури можна віднести наступне:

 • високий показник проростання;
 • хорошу пристосованість до різних кліматичних умов;
 • високу стійкість до хвороб;
 • хороший урожай.

Редька переносить різкі перепади температур. Це особливо важливо у весняний період, коли вдень досить тепло, а вночі іноді трапляються заморозки. Не дивлячись на це, паростки витримують зниження температури до -3 градусів.

Догляд за культурою

Купити насіння редьки Багіра в Україні можна для посіву у суглинкові та супіщані ґрунти. При цьому в залежності від якості землі можуть змінюватися смакові характеристики стиглих овочів. В даному випадку аграрій отримає соковиті коренеплоди з щільною структурою. У піщаному ґрунті урожай матиме гарні смакові якості за умови рясного поливу.

При відсутності необхідної кількості вологи овочі погіршуються:

 • коренеплоди стають в'ялими;
 • погіршуються смакові властивості;
 • утворюються пустоти.

Але також необхідно контролювати рівень вологості ґрунту, інакше редька стане водянистою. Під час вегетаційного періоду необхідно здійснювати підживлення.

Особливості вибору посівного матеріалу

Ціна на насіння редьки Багіра в Україні відрізняється у різних продавців. При підборі посівного матеріалу, перш за все, варто звертати увагу на його якість. Адже такий показник, як ціна, не є запорукою гарного проростання.

Компанія Lucky Seed вже не один рік здійснює продаж насіння різних городніх культур з доставкою. При цьому з кожним роком ми розширюємо асортимент продукції, що реалізовується.

Вартість насіння редьки Багіра вказана на сайті. Можливий продаж продукції як поштучно, так і на вагу. Доставка буде здійснена в найкоротший термін за допомогою транспортної компанії. Замовлення дбайливо упаковується, що запобігає псуванню купленого товару.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.