У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння кабачків Атілла F1 / Atilla F1

Кущовий кабачок Атілла F1/Atilla F1 73
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
120 грн.
120
0 грн.
250 насінин
300 грн.
300
0 грн.
1000 насінин
1100 грн.
1100
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Кущовий кабачок Атілла F1/Atilla F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (2)
  • Скоростиглий високоврожайний гібрид кущового кабачку.
  • Плід світло-оливкого забарвлення, циліндричний.
  • Довжина плоду 18 - 20 см., діаметр 6 - 7 см., (в технічній стиглості)
  • Структура м’якоті ніжна, біла з відмінними смаковими якостями.
  • Тривалий час зберігає високі товарні якості.
  • Висока товарність та тривалий термін плодоношення.

Кабачки вимогливі до грунту більш ніж інші гарбузові культури. Важкі глинисті грунти малопридатні для їх вирощування, на торф'яних ґрунтах вони ростуть погано, дрібні листя і плоди, низький урожай. А на нейтральних грунтах кабачки ростуть найкраще, якщо грунт підкислити, слід внести вапно, але свіже вапнування кабачки не переносять.

Попередниками можуть бути озима пшениця, однорічні культури на зелений корм, всі види капусти, цибуля, коренеплоди. Не слід садити після огірка, патисони, гарбузи. Не радимо висаджувати після огірків та інших гарбузових культур протягом 3-4 років.

Кабачок чуйний як до органічних так і мінеральних добрив. Його можна вирощувати як розсадним так і без розсадним способами. Розсадний спосіб буде більш прибутковим при дотриманні технологій, але також більш трудомістким і дорогим. Якщо використовувати розсадний спосіб, то товарну продукцію моно буде отримати на 2 тижні раніше.

Баштанна попелиця, пустельний кліщ, трипси - найбільш поширені і злісні шкідники. А борошниста роса, переноспороз, антракноз, бактеріоз - найбільш шкідливі хвороби.

Кожен садівник-городник має за мету отримання хорошого та якісного врожаю. Наше насіння дозволить вам досягти цього, якщо будете дотримуватися рекомендацій по агротехніці. Кабачок – вельми невибаглива кущова рослина. Як висадка, так і догляд за ним не доставляє особливих проблем. Насіння кабачків Атілла F1 – гідний вибір, адже через короткий період ви зможете зібрати великий врожай овочів. Тривалий термін плодоношення і відмінні товарні характеристики – переваги цього сорту.

Опис культури

Насіння кабачків Атілла F1 дає можливість виростити плід з відмінними смаковими якостями. Біла м'якоть відрізняється ніжною структурою, що в цілому виступає ідеальною базою для приготування різних страв. Основні характеристики плодів:

  1. Колір – світло-оливковий.
  2. Форма – циліндрична.
  3. Довжина – 18–20 см.
  4. Діаметр – 6–7 см.

Низька вартість насіння кабачків Атілла Ф1 дозволяє купити велику упаковку і за короткий період виростити багато овочів на продаж для отримання прибутку. Після збору врожаю плоди не зіпсуються протягом досить тривалого часу, що виступає ще однією перевагою сорту.

Агротехніка

Компанія Lucky Seed наполягає на тому, щоб кожен овочівник взяв до уваги нижче викладену інформацію. Насіння кабачків Атілла F1 слід висаджувати на нейтральних ґрунтах. Уникайте торф'яних глинистих основ, так як овоч погано росте на них (маленькі плоди, дрібні листи, низький урожай). Іноді потрібно додати вапно, але ні в якому разі не робіть висадку після свіжого вапнування.

Якщо раніше ви вирощували коренеплоди, озиму пшеницю або цибулю, то доцільно придбати насіння кабачків Атілла F1. Насіння «не приживеться» в ґрунті, де раніше ріс гарбуз, огірок і патисон. Повинно пройти не менше 3 років, щоб основа стала знову придатною для вирощування кабачка.

Вирішили купити це насіння? Не забудьте замовити мінеральні та органічні добрива. В Україні їх достатньо, при бажанні можна дістати безкоштовно. Кабачок вирощують наступними способами:

  1. Безроссадним – швидкий метод отримання стиглих плодів.
  2. Розсадним – більш прибутковий, але досить дорогий і трудомісткий.

Тепер трохи про шкідників. Найлютішими ворогами кабачка являються трипси, баштанна попелиця і пустельний кліщ. Бажано провести профілактику шкідництва. Якщо ж кабачок здолала мучниста роса, то рослину буде складно врятувати. До небезпечних хвороб також належать такі:

  • пероноспороз;
  • бактеріоз;
  • антракноз.

 

Отзывы

Руслан Басов (Авангард)

Очень рано начал плодоносить, нет пустоцвета, красивые ровные плоды. Радует уже месяц.

06/05/2020
Щербак Ю.

Результатом доволен (урожайность).Вкусовые качества и товарный вид на высоте.

12/08/2021
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *