Насіння моркви Арго / Argo

Морква Арго/Argo 114
Фасовка Ціна К-сть Сума
10 гр.
29 грн.
29
0 грн.
25 гр.
69 грн.
69
0 грн.
50 гр.
132 грн.
132
0 грн.
100 гр.
252 грн.
252
0 грн.
500 гр.
945 грн.
945
0 грн.
1 кг.
1890 грн.
1890
0 грн.
5гр
19 грн.
19
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Середньостиглий сорт типу шантане.
  • Період вегетації – 110-120 днів.
  • Коренеплоди конічні, яскраво-помаранчевого кольору.
  • Середня маса - 250-300 гр.
  • Має відмінні смакові якості та високу товарність.
  • Тривале зберігання.
  • Рекомендована норма висіву 1,0-1,2 млн/га.

Морква добре росте на чорноземах, каштанових, торф'яних незапливащіх, піщаних і легкосуглинистих грунтах, так як дуже вибаглива до грунтових умов. На колишнє місце морква бажано садити не раніше ніж через 3-4 роки. Попередниками можуть бути капуста, баштанні, цибуля, бобові культури, озимі, томати і однорічні трави. А ось після сімейства селерових і лободових: пастернаку, селери, петрушки, кропу, редиски, редьки, буряка розміщувати не рекомендується. Вносити органічні добрива не рекомендується, але добре її висівати після культур, під які вносилися органічні добрива. Слід звернути увагу на мінеральне добриво, яке має грунтуватися на аналізі грунту і її типі.

Морква є відносно посухостійкою культурою. Для запобігання розвитку хвороб ефективним буде мелування.

Отримання багатого та якісного врожаю — це природнє бажання будь-якого аграрія в Україні. Хоча на території країни й знаходяться дуже плодовиті ґрунти, та ви ніколи не зможете виростити гарний продукт, використовуючи погані посівні культури або невідповідний сорт. Компанія Lucky Seed пропонує купити досить популярний товар — насіння моркви Агро. Ціна в Україні на представника селекції оптимальна, що дозволяє встановлювати на вирощений продукт конкурентоспроможну вартість.

В інтернет-магазині Lucky Seed здійснюється продаж фасованої продукції від 5 г до 1 кг. Ціна коливається від 9 до 1500 грн, в залежності від маси. Насіння моркви доречно замовити для посадки як на відкритому, так і на закритому ґрунті. Доставка проводиться по всій Україні компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», «УкрПошта».

Основні відомості

При дотриманні всіх правил вирощування і при відповідності необхідних погодних умов приносить відмінний врожай насіння моркви Агро. Ціна в Україні на ці посівні культури не завищена і цілком дозволяє раціонально розподілити бюджет.

Сорт є середньостиглим гібридом типу «Шантане», який придатний як для вживання в сирому вигляді, так і добре зберігає свій смак при термальній обробці. Ціни, зазначені в каталозі, цілком відповідають основним властивостям продукції. Корнеплід має витримку до холодів і добре себе почуває в вологій місцевості, відібраний з югославського зразка за ознакою стійкості до альтернаріозу. В інтернет-магазині ви зможете купити насіння моркви Агро.

Вирощений продукт має відмінні смакові якості і високу товарність. Замовити насіння актуально, так як морква Агро підходить і для посадки на дачній ділянці для особистого користування, і для великих посівів на реалізацію. Корнеплоди мають конічну форму і яскраво-помаранчевий колір. Підходять для тривалого зберігання в місці, куди неможливе потрапляння прямих сонячних променів.

Особливості вирощування

Купити насіння моркви Агро можна для посадки на чорноземах, каштанових, торф'яних, піщаних, а також легкосуглинистих місцевостях. Використовувати органічні добрива не рекомендується, а при мінеральних добавках слід враховувати тип ґрунту. Посадку на колишнє місце слід проводити не частіше, ніж через 3-4 роки.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.

Цибуля Шеба F1/Sheba F1 (-12%)

Для споживання у свіжому вигляді. Вдале поєднання високих смакових, товарних якостей і врожайності.