Вступайте до клубу любителів LUCKY SEED!

Насіння солодкого перцю Амулет F1 / Amulet F1

Перець солодкий Амулет F1/Amulet F1 108
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
75 грн.
75
0 грн.
250 насінин
147 грн.
147
0 грн.
500 насінин
279 грн.
279
0 грн.
1000 насінин
558 грн.
558
0 грн.
10 000 насінин
5580 грн.
5580
0 грн.
2500 насінин
1395 грн.
1395
0 грн.
5000 насінин
2790 грн.
2790
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Ранньостиглий високпродуктивний гібрид перцю солодкого.
 • Технічна стиглість -55-60 днів, біологічна – 70-75днів (від висадки розсади).
 • Плоди – видовжений конус, 2-3 камерні.
 • В технічній стиглості – салатного, біологічній - яскраво червоного кольору.
 • Товщина стінки перикарпія 5-7 мм.
 • Маса плоду 100-150 гр.
 • Стійкий до фузаріозу.

Кожний дачник напередодні сезону вирішує, що посадити на ділянці, щоб врожай був багатим і радував своїми смаковими якостями. Селекціонери вивели масу сортів овочів з найрізноманітнішими характеристиками. Солодкий болгарський перець не є винятком. Ринок аграрної продукції України регулярно поповнюється сотнями гібридних сортів цього овоча. Але не з кожного насіння обов'язково виростає те, що намальовано на упаковці. У зв'язку з цим городники ретельно підбирають продукт, щоб зрозуміти, що саме варте їх уваги і гарантовано принесе хороший врожай. При виборі важливо звернути увагу на насіння солодкого перцю Амулет F1.

Переваги посівного матеріалу

5 причин купити насіння солодкого перцю Амулет Ф1:

 • має гарну схожістю;
 • добре акліматизується в будь-якому регіоні України;
 • відрізняється високою врожайністю;
 • має великі плоди товарного вигляду;
 • відрізняється чудовими смаковими характеристиками.

Плоди скоростиглі: технічне дозрівання відбувається вже до 55–60 дня, а біологічне – до 70–75 дня з моменту висадки в ґрунт. Даний сорт підходить не тільки для посадки в тунельних теплицях, а й у відкритому ґрунті.

Крім того, рослина стійка до захворювань, особливо, до фузаріозу, що гарантує отримання результату у вигляді багатого збору.

Як отримати хороший врожай

Часто при вирощуванні болгарського перцю з насіння дачники стикаються з деякими труднощами. Наприклад, досить часте явище – нерівномірні сходи рослини. Це відбувається через те, що перець дуже теплолюбна культура, насіння полюбляє температуру від +28–30 °С. В таких умовах паростки піднімаються рівномірно, завдяки чому весь врожай визріває в один час.

Насіння солодкого перцю Амулет F1 не висаджують відразу у відкритий ґрунт. Однак після появи добре розвинених паростків рослини можна пересаджувати як в теплицю, так і на грядку.

Вигідна пропозиція

Компанія Lucky Seed реалізує сертифікований посівний матеріал з відмінними показниками схожості і чистоти. Вартість насіння солодкого перцю Амулет F1 залежить від розміру партії, і чим більше замовлення, тим ціна кожної окремої упаковки є вигіднішою. На сайті ведеться продаж і інших товарів, а також проходять різні акції і надаються знижки.

Розрахуватися за товар можна декількома способами. Замовити насіння перцю Амулет F1 в Україні на сайті можна з доставкою зручною для клієнта поштовою службою. Є можливість самовивозу з пунктів видачі. Доставка оплачується додатково. Ціна послуги обговорюється індивідуально з менеджером в телефонному режимі. При замовленні продукції на суму від 2000 грн компанія доставляє товар за свій рахунок. Купити насіння на Україні в нашому магазині можна цілодобово.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *