Насіння редьки Ніка / Nika

Редька Ніка/Nika 99
Фасовка Ціна К-сть Сума
2500 насінин
29 грн.
29
0 грн.
25 гр.
27 грн.
27
0 грн.
100 гр.
69 грн.
69
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
  • Середньостиглий високоврожайний сорт редьки.
  • Термін дозрівання 60 - 70 днів після появи сходів.
  • Коренеплоди крупні, округлої форми, вирівняні.
  • Шкірка біла зеленою верхівкою, м’якоть біла, соковита з напівгострим смаком.
  • Середня маса коренеплоду - 200 - 300 гр.
  • Сорт холодностійкий.

Редька займає одне з важливих місць серед овочевих культур. Вона має високу харчову цінність, лікувальні властивості, стабільною врожайністю і гарною лежкістю.

Для вирощування редьки підійдуть слабокислі або нейтральні грунту. Попередниками можуть бути цибуля, картопля, огірки, томати, не рекомендується вирощувати культуру після хрестоцвітних і не раніше ніж через 3-4 роки. Рекомендується проводити часті поливи, так як недостатня кількість води в період формування коренеплодів негативно впливає на їх смакові якості, а при нерівномірному надходженні води коренеплоди розтріскуються.

Сучасні технології дозволяють фахівцям виводити нові сорти насіння, які відрізняються стійкістю до хвороб, високою урожайністю, а стиглі плоди – відмінним смаком. При цьому ціни на продукцію залежать не тільки від виду, але й від способу обробки, який дозволяє поліпшити її якість. Купити насіння редьки Ніка – значить вибрати посівний матеріал, який відповідає зазначеним вище вимогам.

Характеристика коренеплоду

Редька відрізняється присутністю шкірки з зеленим відтінком. Плід білий, соковитий, має злегка гострий присмак. Купити насіння редьки Ніка можна на початку посівного сезону, адже сорт є холодостійким. Одна з численних переваг – рання схожість. Початок збору урожаю відбувається вже на 70 день після появи перших паростків.

Аграрії відзначають високі показники даної культури:

  • хороші смакові якості;
  • велику кількість паростків після посіву;
  • красивий вид плодів;
  • довгий термін зберігання урожаю.

Редька є холодостійкою рослиною. Паростки здатні витримати нічні заморозки до -3 градусів.

Рекомендації до посіву

Редька добре адаптується до різних видів ґрунтів, але плоди краще розвиваються в суглинковій та супіщаній землі. В такому випадку коренеплоди будуть соковиті з щільною структурою.

На якість овочів погано впливає велика кількість рідини, тому що коренеплоди стають водянистими. При відсутності поливу овочі будуть в'ялими й в них утворяться пустоти. Також погіршуються смакові якості: редька стає більш гіркою, з неприємним присмаком.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Кукурудза цукрова LS 899 F1 Акція 1+1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.