Насіння солодкого перцю LS 1311 F1

Перець солодкий LS 1311 F1 128
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
78 грн.
78
0 грн.
250 насінин
150 грн.
150
0 грн.
1000 насінин
570 грн.
570
0 грн.
10 000 насінин
5700 грн.
5700
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Скоростиглий гібрид перцю солодкого.
 • Рослина детермінантного типу, потужна, високоросла, листя добре захищає плоди від сонячних опіків.
 • Технічна стиглість -65-70 днів, біологічна – 80- 85днів (від висадки розсади)
 • Плоди трапецевидні, 3-4 камерні.
 • Колір у технічній стиглості – слонової кістки, біологічній - червоного кольору.
 • Товщина стінки перикарпія 6-8 мм.
 • Плоди середнього розміру ,середня маса плоду 120-150гр.
 • Толерантний до фузаріозу та вертицильозу, стійкий до   сонячних опіків.

Дачники і фермери з досвідом завжди знаходяться у пошуках кращого насіння, адже інакше неможливо отримати хороший урожай. Як їх заготовляти в домашніх умовах, знають далеко не всі, до того ж найменша помилка може призвести до псування посівного матеріалу. На щастя дачників, компанія Lucky Seed здійснює селекцію та реалізацію насіння такої овочевої культури, як перець LS 1311 F1, сорт якого користується великим попитом.

Знайти в Україні більш якісну продукцію не вийде, адже її отримання базується на інноваційних підходах. При бажанні купити насіння, вирощені виключно в сприятливих районах, слід звернути увагу на перець LS 1311 F1. Вартість залежить від об'єму упаковки, але завжди знаходиться в межах розумного, враховуючи якість продукції. Остаточні ціни з доставкою уточніть у менеджерів після того, як зроблено замовлення.

Як отримати багатий врожай?

Перець LS 1311 F1 є справжньою коморою корисних речовин і вітамінів, тому його можна зустріти практично в будь-якому городі. Вирощування культури користується популярністю ще й тому, що посадка і догляд за рослиною не потребує надмірних зусиль.

Певні нюанси все-таки є, але ознайомившись з рекомендаціями, всі страхи і сумніви зникають. Насіння перцю ЛС 1311 Ф1 спеціально підібрані для вирощування в Україні в силу того, що мають наступні переваги:

 • стійкість до фузаріозу та вертицильозу;
 • низькорослість;
 • стійкість до сонячних опіків.

Овоч легко приймається у відкритому ґрунті, парнику або дерев'яному ящику. Плоди перцю сорту ЛС 1311 Ф1 відрізняються чудовими смаковими якостями, тому їх вживають в свіжому вигляді, після кулінарної чи промислової обробки. Єдиний варіант, при якому це можна відчути — купити насіння найвищого стандарту якості.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Кентавр F1/Kentavr F1 Акція 1 + 1

Для реалізації у свіжому вигляді та тривалого зберігання. Довгий час не втрачає товарних якостей як у полі, так і під час зберігання. Високоврожайний, лежкий, відмінні смакові якості.

Морква Нарина F1/Narina F1 Акція 1 + 1

Cередньостиглий гібрид типу Шантане. Для використання в свіжому вигляді, консервації, заморожування, тривалого зберігання.

Кукурудза цукрова LS 899 F1 Акція 1+1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.

Морква Грета F1/Hreta F1 Акція 1 + 1

Для зберігання, реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості коренеплодів.