У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння червонокачанної капусти Корнет F1 / Kornet F1

Капуста червонокачанна Корнет F1/Kornet F1 103
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
33 грн.
33
0 грн.
500 насінин
72 грн.
72
0 грн.
1000 насінин
148 грн.
148
0 грн.
2500 насінин
359 грн.
359
0 грн.
10 000 насінин
1277 грн.
1277
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Капуста червонокачанна Корнет F1/Kornet F1
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Додаткова інформація
Отзывы (1)
  • Середньостиглий гібрид капусти червоноголової.
  • Термін достигання – 85-90 днів.
  • Головка овальна, дуже щільна, на розрізі фіолетового кольору.
  • Маса головки 2-2,5 кг.
  • Стійка до фузаріозу, слабо пошкоджується трипсами.
  • Рекомендована густота посадки - 40-50 тис/га.

Lucky Seed – селекція і виробництво. Наша мета – розробка сортів і гібридів овочевих культур, які  при максимально високому врожаї зберігають свої високі товарні і смакові якості. Червоноголова капуста Корнет F1 – одна з розробок компанії. Зробивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши по телефону, можете купити насіння. При цьому ви зможете впевнитися в їх якості. Хочемо звернути увагу, що у вас є можливість придбати товар як оптом, так і в роздріб. Немаловажний плюс – доставка здійснюється по всій Україні. Купивши насіння капусти Корнет F1, ви отримуєте якісний посівний матеріал, надійного партнера, а продаж вашої продукції збільшується в декілька разів.

Опис культури

Корнет Ф1 – капуста, яка підходить для вживання в свіжому вигляді,  а також  для тривалого зберігання (від 3 до 5 місяців) при належних умовах.

Ці властивості гібрида не можуть не зацікавити досвідчених садівників. Купіть насіння Корнет F1, вартість якого на нашому сайті в рази менша, ніж у конкурентів, і ви переконаєтеся в тому, що ціна одна з найнижчих.

Умови вирощування червонокачанної капусти такі ж, як і у білокачанної. Кращий ґрунт для рослини – суглинний. Культура ця світлолюбна. Рослина вимоглива до води, особливо під час формування качана. Разом з поливом можна поєднувати підгодівлю землі, якщо вона недостатньо удобрена. Насіння капусти Корнет F1 можна висаджувати як у відкритий ґрунт, так і в теплицях.

 

Отзывы

Юлія Дживага (м. Чернігів)

Гарна капуста задоволена результатом. Смачна та має яскравий вигляд.

10/08/2020
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *