У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми не можемо працювати в повному обсязі. Наше насіння можна знайти в магазинах: Супермаркет насіння, Агролайф, Імперія Насіння.

Насіння моркви Арго / Argo

Морква Арго/Argo 114
Фасовка Ціна К-сть Сума
5 гр.
33 грн.
33
0 грн.
10 гр.
47 грн.
47
0 грн.
25 гр.
105 грн.
105
0 грн.
50 гр.
203 грн.
203
0 грн.
100 гр.
388 грн.
388
0 грн.
500 гр.
1452 грн.
1452
0 грн.
1000 гр.
2886 грн.
2886
0 грн.
Разом: 0 грн.
Заповнивши цю форму, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення часу, способу доставки та оплати.
Морква Арго/Argo
Вкажіть дані для зв'язку з вами:
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (2)
  • Середньостиглий сорт типу шантане.
  • Період вегетації – 110-120 днів.
  • Коренеплоди конічні, червоно-помаранчевого кольору.
  • Середня маса - 250-300 гр.
  • Має відмінні смакові якості та високу товарність.
  • Тривале зберігання.
  • Рекомендована норма висіву 1,0-1,2 млн/га.

Морква добре росте на чорноземах, каштанових, торф'яних незапливащіх, піщаних і легкосуглинистих грунтах, так як дуже вибаглива до грунтових умов. На колишнє місце морква бажано садити не раніше ніж через 3-4 роки. Попередниками можуть бути капуста, баштанні, цибуля, бобові культури, озимі, томати і однорічні трави. А ось після сімейства селерових і лободових: пастернаку, селери, петрушки, кропу, редиски, редьки, буряка розміщувати не рекомендується. Вносити органічні добрива не рекомендується, але добре її висівати після культур, під які вносилися органічні добрива. Слід звернути увагу на мінеральне добриво, яке має грунтуватися на аналізі грунту і її типі.

Морква є відносно посухостійкою культурою. Для запобігання розвитку хвороб ефективним буде мелування.

Отримання багатого та якісного врожаю — це природнє бажання будь-якого аграрія в Україні. Хоча на території країни й знаходяться дуже плодовиті ґрунти, та ви ніколи не зможете виростити гарний продукт, використовуючи погані посівні культури або невідповідний сорт. Компанія Lucky Seed пропонує купити досить популярний товар — насіння моркви Агро. Ціна в Україні на представника селекції оптимальна, що дозволяє встановлювати на вирощений продукт конкурентоспроможну вартість.

В інтернет-магазині Lucky Seed здійснюється продаж фасованої продукції від 5 г до 1 кг. Ціна коливається від 9 до 1500 грн, в залежності від маси. Насіння моркви доречно замовити для посадки як на відкритому, так і на закритому ґрунті. Доставка проводиться по всій Україні компаніями «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», «УкрПошта».

Основні відомості

При дотриманні всіх правил вирощування і при відповідності необхідних погодних умов приносить відмінний врожай насіння моркви Агро. Ціна в Україні на ці посівні культури не завищена і цілком дозволяє раціонально розподілити бюджет.

Сорт є середньостиглим гібридом типу «Шантане», який придатний як для вживання в сирому вигляді, так і добре зберігає свій смак при термальній обробці. Ціни, зазначені в каталозі, цілком відповідають основним властивостям продукції. Корнеплід має витримку до холодів і добре себе почуває в вологій місцевості, відібраний з югославського зразка за ознакою стійкості до альтернаріозу. В інтернет-магазині ви зможете купити насіння моркви Агро.

Вирощений продукт має відмінні смакові якості і високу товарність. Замовити насіння актуально, так як морква Агро підходить і для посадки на дачній ділянці для особистого користування, і для великих посівів на реалізацію. Корнеплоди мають конічну форму і яскраво-помаранчевий колір. Підходять для тривалого зберігання в місці, куди неможливе потрапляння прямих сонячних променів.

Особливості вирощування

Купити насіння моркви Агро можна для посадки на чорноземах, каштанових, торф'яних, піщаних, а також легкосуглинистих місцевостях. Використовувати органічні добрива не рекомендується, а при мінеральних добавках слід враховувати тип ґрунту. Посадку на колишнє місце слід проводити не частіше, ніж через 3-4 роки.

Отзывы

Зінченко Анастасія (м. Київ)

Морква виявилась дійсно гарною та смачною як і сказав продавец

11/22/2020
Харабовська Надія Станіславівна Каменець-Подільский

Морква арго чудова, насичений колір, солодка і зберігається добре. Садили і на ранню і для зберігання. Також цієї фірми пробували високорослі тоомати, рожеві також дуже смачні.

10/27/2021
Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *