Насіння редиски Адель F1 / Adel F1 (Стандарт)

Редис Адель F1/Adel F1 (Стандарт ) 91
Фасовка Ціна К-сть Сума
1000 насінин
15 грн.
15
0 грн.
25 гр.
21 грн.
21
0 грн.
100 гр.
72 грн.
72
0 грн.
250 гр.
177 грн.
177
0 грн.
1000 гр.
690 грн.
690
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Високоврожайний гібрид редису.
 • Термін дозрівання - 20 - 25 днів після появи сходів.
 • Коренеплоди, округлої форми, діаметром 3 - 4 см, щільні, вирівняні, не схильні до утворення пустот та розтріскування.
 • Шкірка яскраво-червоного кольору, м’якоть біла, соковита.
 • Середня маса коренеплоду - 30 гр.
 • Рекомендована густота висіву 200 - 240 шт/м кВ.
 • Рекомендовані терміни посіву редису:                                 Весняний оборот - друга декада лютого,                         Осінній оборот - третя декада серпня.

Редис холодостійка культура і його можна вирощувати протягом усього року, так як у нього дуже короткий період вегетації, а саме з ранньої весни до пізньої осені - в плівкових укриттях і у відкритому грунті, в зимовий період - в плівкових і скляних теплицях. Не переносить свіжих органічних добрив, тому що вони погано позначатися на зовнішньому вигляді і провокує появу шкідників. Рослина добре переносить кислий грунт, не потребує вапнування. Добрими попередниками будуть гарбуз, томати, боби, а після сімейства хрестоцвітних (редьки, капусти, ріпаку) на одному і тому ж полі редис можна вирощувати 2-3 роки.

Щоб прискорити появу сходів і отримання товарної продукції при посіві ранньою весною землю слід накрити плівкою. При жаркій погоді редис необхідно 1-3 рази поливати.

Редис – рання культура, вподобана багатьма українцями. Починаючи з перших тижнів весни, продаж цього коренеплоду користується величезним попитом, адже саме він допомагає боротися з авітамінозом і дозволяє урізноманітнити обридлий за зиму раціон.

Свіжий і хрусткий, з пікантною гірчинкою і приємним смаком, редис часто використовується для приготування чудових весняних салатів. Багато хто споживає його і просто так. Сам коренеплід не вирощують на розсаду і для цього необхідно підготувати насіння. Компанія Lucky Seed вже зробила це за вас. Вам залишається купити його з доставкою в будь-яке місто країни і виростити. Рекомендуємо замовити насіння високоврожайного гібрида редису Адель Стандарт. Це продукт провідних селекціонерів України, доступний для замовлення вже зараз партіями різного об'єму – від 1000 штук до 1000 грам в одній упаковці.

Особливості вирощування

Редис Адель Стандарт має короткий період вегетації, термін дозрівання становить від 20 до 25 днів після перших сходів. Насіння висаджують в залежності від сезону:

 • в плівкові укриття;
 • у відкритий ґрунт;
 • в скляні теплиці.

У ґрунт, де висаджено редис Адель Стандарт не можна вносити свіжі органічні добрива, так як це провокує виникнення шкідників і негативно позначається на зовнішньому вигляді самого коренеплоду. Для прискорення сходів насіння землю після посіву рекомендується накривати плівкою. У спекотну погоду продукція потребує особливого поливу.

Щоб врожай був максимально вдалим, насіння саджають в кислий ґрунт, при цьому вапнування не потрібне. Добре, якщо раніше на земельній ділянці росли такі культури, як томати, боби або гарбуз. А ось після капусти або редьки редис вирощують не більше двох-трьох років поспіль.

Насіння Lucky Seed: завжди на крок попереду

Багато покупців, побачивши в інтернеті низьку вартість продукції, остерігаються подібних пропозицій. Але сьогодні приваблива ціна не свідчить про погану якість. Так, купити насіння редиски Адель Стандарт в нашій компанії можна недорого. Тому що для нас можливість забезпечувати конкурентоспроможні ціни означає завжди бути на крок попереду конкурентів. Також ми гарантуємо:

 • цікаві умови співпраці;
 • величезний асортимент насіння найвищої якості;
 • додаткові знижки та спеціальні пропозиції;
 • кращий сервіс;
 • можливість скористатися безкоштовною доставкою.

 

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Кентавр F1/Kentavr F1 Акція 1 + 1

Для реалізації у свіжому вигляді та тривалого зберігання. Довгий час не втрачає товарних якостей як у полі, так і під час зберігання. Високоврожайний, лежкий, відмінні смакові якості.

Кукурудза цукрова LS 899 F1 Акція 1+1

Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості.

Морква Грета F1/Hreta F1 Акція 1 + 1

Для зберігання, реалізації у свіжому вигляді та переробки. Характерні висока товарність та відмінні смакові якості коренеплодів.

Морква Нарина F1/Narina F1 Акція 1 + 1

Cередньостиглий гібрид типу Шантане. Для використання в свіжому вигляді, консервації, заморожування, тривалого зберігання.