Кавун

Кавун

LS 1544 F1

Середньостиглий гібрид кавуна круглої форми з темною, покритою восковим нальотом шкіркою, яка має оптимальну товщину (20 мм) і забезпечує хорошу транспортування на далекі відстані. Тип Шуга Бебі (Вогник). Середня вага плоду 9-11 кг. М'якоть насичено-червоного кольору, ніжної текстури з високим вмістом цукру (Brix 12-13%). Добре адаптований до різних умов вирощування, при рассадном способі швидко приживається і відновлює зростання після висадки в поле.

Купити насіння кавуна LS 1544 F1

LS 1545 F1

Новий cкороспелий, урожайний (по 3 плоди на батоги) гібрид кавуна типу Шуга Бебі (Вогник). Плоди круглі, темно-зеленого кольору і середньою вагою 8-10 кг. М'якоть щільна, соковита, дуже солодка (Brix 13%), яскраво-червона, з дрібними, чорними насінням. Рослина потужна, з добре розвиненою кореневою системою, формує міцні пагони, листя надійно вкривають плоди від сонячних променів. Відмінна транспортабельність, висока стійкість до комплексу хвороб.

Купити насіння кавуна LS 1545 F1

LS 1551 F1

Привабливий за зовнішнім виглядом, ранній, дуже урожайний (3-4 плоди на батоги) з дружною віддачею врожаю гібрид сортотипа Кримсон Світ. Плоди подовжені, мають високу ступінь однорідності за формою і розміром, середня вага 12-15 кг. Смачна, хрустка м'якоть з високим вмістом цукру має насичений розові - червоний колір. Транспортабельний, товщина шкірки 10-12 мм. Підходить для тимчасових плівкових укриттів і відкритих грунтів. Висока толерантність до антракнозу і фузаріозу.

Купити насіння кавуна LS 1551 F1

LS 1552 F1

Новий урожайний гібрид в сегменті середньостиглих кавунів типу Кримсон Світ. Плоди блискучі, округлої форми, світло-зеленого кольору з темними смугами. М'якоть червона, дуже яскрава, смачна, солодка і ароматна. Одночасно формує 2-3 плоди на одній батоги. Вага 7-9 кг. Відповідає найсуворішим торговим стандартам. Товщина шкірки 14 мм, добре транспортується. Висока адаптованість до різних умов агротехніки.

Купити насіння кавуна LS 1552 F1

LS 1665 F1

Тип Кримсон Світ. Дуже скоростиглий, урожайний гібрид кавуна, має форму короткого овалу, яскраву, ніжну і дуже солодку м'якоть (високі показники за шкалою Brix). Середня вага плодів- 8-10 кг, однорідні за формою і розміром. Висока толерантність до альтернаріозу та фузаріозу. Прекрасно переносить транспортування і зберігання. Рекомендується для отримання надранньої продукції з використанням тимчасових плівкових укриттів або агроволокна. Так само відмінно росте і у відкритому грунті.

Купити насіння кавуна LS 1665 F1

LS 1667 F1

Cкороспелий гібрид зі смачною, солодкою м'якоттю насиченого червоного кольору без волокон. Тип Кримсон Світ. Плоди овальної форми з глибокими, розмитими смугами на більш світлої шкірці. Середній вага-8-12 кг. Формує по 2-3 плоди на батоги. Оптимальна густота стояння 7-8 тис. Рослин на га, але габітус рослини дозволяє вирощувати гібрид і при більш щільних посадках. Добре транспортується і зберігається завдяки високій щільності шкірки. Толерантний до антракнозу і фузаріозу, а також до пошкодження сонячними опіками.

Купити насіння кавуна LS 1667 F1

Назад до списку