Перець LS 1420 F1

Перець LS 1420 F1

Гібрид кубоподібного перцю. Рослина детермінантного типу, добреоблиствені, за рахунок цього плоди в меншій мірі піддаються опіків. Плоди 4-х камерні, середня маса плоду 120-200 гр., Середня маса з одного куща 700-900 гр. У технічній стиглості плоди темно-зеленого кольору, а в біологіческой- червоного, глянцеві.

Під реалізацію можна віддавати як в технічній стиглості так і в біологічній.

Гібрид транспортабельний, має відмінну лежкість плодів, також прекрасно адаптується до різних умов вирощування. Можна вирощувати як в плівкових теплицях так і у відкритому грунті. Рекомендується висаджувати 70-72 тис. Рослин на 1 га.

Технологія вирощування

Насіння перцю висівають в кінці лютого на початку березня. При сприятливих умовах насіння сходить на 8-10 день. Готову розсаду висаджують у відкритий грунт тоді, коли небезпека заморозків вже минула, в першій половині травня.

На ділянці призначеному для висадки перцю нарізають борозни і готують зрошувальну систему. Розсаду розміщують за схемою 70 см між рядами і 20-25 см між рослинами в рядах. Висаджувати розсаду перцю в найспекотніші години дня не допускається. Для висадки вибирають тільки добре розвинені і сильні рослини. Рослини при висадці слід заривати до першої пари справжніх листків. Перший полив дається при висадці розсади. З подальшими поливами поспішати не варто. Легке в'янення рослин в найспекотніші години дня не становить небезпеки. При легких ґрунтах поливи треба давати частіше. Коли починається збір плодів поливи треба давати частіше, з інтервалом 5-6 днів. У найспекотніші години дня перець поливати не можна. Залежно від погоди, типу грунту і господарської мети протягом вегетаційного періоду, в середньому, дають від 10 до 20 поливів. Перше розпушування проводиться після другого поливу на невелику глибину 5-6 см на легких ґрунтах і близько 10 на більш важких. При вирощуванні ранньостиглого перцю за весь вегетаційний період часто буває досить 4-5 розпушування міжрядь, а при пізньостиглих 2-3. Для підгодівлі перцю застосовуються як органічні, так і мінеральні добрива. Першу підгодівлю дають після першого розпушування, а другу-при формуванні першої зав'язі. Рекомендується проводити третю і четверту підгодівлі в період масового визрівання плодів. Підгодовують перець аміачною селітрою, суперфосфатом і карбамідом. Важливо при вирощуванні перцю боротися з бур'янами, хворобами та шкідниками.

Купити насіння перцю солодкого LS 1420 F1

Назад до списку