Насіння солодкого перцю LS 1119 F1

Перець солодкий LS 1119 F1 126
Фасовка Ціна К-сть Сума
100 насінин
60 грн.
60
0 грн.
250 насінин
120 грн.
120
0 грн.
500 насінин
240 грн.
240
0 грн.
1000 насінин
480 грн.
480
0 грн.
10 000 насінин
4800 грн.
4800
0 грн.
2500 насінин
1200 грн.
1200
0 грн.
5000 насінин
2400 грн.
2400
0 грн.
Разом: 0 грн.
Опис
Технологія вирощування
Додаткова інформація
Отзывы (0)
 • Ранньостиглий гібрид перцю солодкого.
 • Плоди мають конічну форму, 2-3 камерні.
 • Колір в технічній стиглості – оливковий, в біологічній - червоний.
 • Плоди добре захищенні від сонця листям.
 • Маса плоду 120- 140 гр.
 • Товщина стінки перикарпії 6-7мм.
 • Стійкий до фузаріозу та вертицільозного в’янення.  

Перець дуже вимогливий до грунтів, на яких обробляється. Попередниками перцю можуть бути однорічні та багаторічні трави, озима пшениця, бобові, баштанні культури, цибуля, різні види капусти, огірок. Неприпустимі - рослини сімейства пасльонових (перець, баклажан, томат). Перець знову висаджувати на те ж місце можна буде не раніше ніж через 3-4 роки, що дозволяє знизити накопичення в грунті характерних збудників хвороб перцю і шкідників.

Перець дуже чуйний на мінеральних добрив. Розсаду можна вирощувати з пікіровкою або без неї. А найпоширенішим і економічно вигідним є касетний спосіб вирощування розсади. Розсаду висаджувати в грунт можливо через 50-60 днів. Схема посадки перцю залежить від типу зрошення.

Протягом вегетації необхідно проводити міжрядні обробки грунту, вести боротьбу з бур'янами в рядах, стежити за появою шкідників і хвороб, і при необхідності проводити обробки рослин пестицидами.

В користі для людського організму солодкого перцю вже давно ніхто не сумнівається. Цей овоч містить багато вітамінів, мікроелементів і користується величезною популярністю. Щоб до літа отримати врожай, фахівці рекомендують робити висадку насіння вже в кінці зими. Успіх багато в чому залежить від обраного сорту. Компанія Lucky Seed пропонує купити насіння перцю ЛС 1119 Ф1. Це ранньостиглий гібрид з хорошими смаковими якостями, який обов'язково приверне увагу покупців.

Особливості та переваги сорту

Продаж цього овочу завжди приносить гарний прибуток. Щоб отримати високий врожай, необхідно дотримуватися деяких правил. У кожного, хто займається городом, є свої секрети. Але головні моменти залишаються загальними для всіх.

Щоб отримати якісний врожай, необхідно дотримуватися таких умов:

 • забезпечити тепло і хорошу освітлюваність;
 •  підтримувати необхідну вологість повітря;
 •  не допускати пересихання ґрунту;
 •  добре удобрювати, але стежити, щоб не було надлишку мінеральних речовин.

Дотримуючись цих загальних моментів, можна отримати відмінні результати. Але головна запорука успіху – це якісне насіння вибраного сорту. Перець LS 1119 F1 стійкий до захворювань, має гарні 2–3-камерні плоди конічної форми. Над створенням цього гібрида працювали найдосвідченіші селекціонери, якими пишається Україна. Вийшов високоякісний продукт, який користується хорошим попитом. Порадує наших покупців і ціна на перець ЛС 1119 Ф1. Дотримуючись технології вирощування і маючи відмінний посівний матеріал, ви гарантовано досягнете успіху.

Краща пропозиція на ринку

Якщо потрібен якісний посівний матеріал, компанія Lucky Seed пропонує купити насіння перцю LS 1119 F1. Вирощуючи цей сорт, ви отримаєте смачні овочі, які сподобаються навіть примхливим покупцям. Насіння розфасовано в зручні упаковки різної місткості. Якщо збираєтеся вирощувати перець LS 1119 F1 на власному городі, можна купити найменшу, в якій 100 штук. Ви аграрій і цікавлять обсяги? На сайті можна замовити необхідну кількість насіння в великих упаковках. Вартість залежить від обраного варіанту. Але в будь-якому випадку ціна у нас більш приваблива, ніж в інших магазинах, так як ми реалізуємо насіння власної селекції.

Також на сайті можна замовити посівний матеріал інших овочевих культур. Доставка здійснюється по всій Україні поштовими компаніями. Товар можна забрати зі складу самовивозом. Як зробити замовлення, доставка, умови оплати – будь-які питання можна обговорити з менеджерами компанії. Ми цінуємо наших клієнтів і докладаємо зусиль, щоб наша продукція стала запорукою вашого успіху.

Отзывы

Оставить отзыв
ФИО *
Телефон
E-mail *
Ваше сообщение *
Акционные товары
Капуста Артек F1/Artek F1 Акція 1+1!!!!!

Для свіжого ринку та нетривалого зберігання. Має гарні смакові та товарні якості під час усього терміну збору врожаю.

Кукурудза цукрова LS 779 F1 (маса 1000н - 87гр) АКЦІЯ 1+1!!!!!

АКЦІЯ "ДВІ УПАКРВКИ ПО ЦІНІ ОДНІЄЇ) Для реалізації у свіжому вигляді та переробки. Тривалий термін зберігає сахаристість.