Вступайте до клубу любителів LUCKY SEED!
Вступайте до клубу любителів LUCKY SEED!
Корисні статті
Чим підживлювати помідори після пікіровки?

Помідор — це популярний овоч, який вживають в сирому і переробленому вигляді. Тільки культура вимагає особливого догляду і уваги в процесі вирощування. Тому важливо знати і дотримуватися правил підгодівлі, щоб отримати багатий врожай. Від того, коли і як вона буде…

Вступайте до клубу любителів LUCKY SEED!

Шановні клієнти, дуже часто ви звертаєтесь до нас з проханням порадити насіння для експериментального вирощування на ваших ділянках. Враховуючи ваші побажання і прагнення ми оголошуємо реєстрацію учасників клубу любителів LUCKY SEED.

Що ж цікавого ми приготували?

Клуб любителів LUCKY SEED дозволить вам експериментувати та отримувати за це винагороди! Реєстрація триватиме до 30.11.2018р.

Після цього, ставши учасником клубу і зробивши будь-яке замовлення на сайті luckyseed.ua, ви отримаєте разом із замовленням додаткові зразки новинок LUCKY SEED.

Ваша задача – виростити ці новинки і по завершенню сезону надіслати нам звіт із супровідними фото або відео про результат роботи, і враження від зразків. Кожен, хто надішле свій відгук – гарантовано отримає 3% знижки на все насіння LUCKY SEED, а серед найкращих відгуків ми розіграємо спеціальні  цікаві призи.

Для вступу до клубу любителів LUCKY SEED необхідно:

  1. Надіслати нам свої данні у вигляді анкети на пошту luckyseed@ukr.net або зареєструватись, подзвонивши за телефоном +38 (099) 249-14-60; +38 (068) 538-67-69.

(приклад всіх необхідних для реєстрації даних нижче)

Ваші прізвище, ім’я та по-батькові

Петренко Петро Петрович

Контактний номер телефону

+380500000000

Адреса електронної пошти

petrenko@gmail.com

Ваша адреса

С. Петриківка, Богуславський р-н, Київська обл.

Які культури актуальні для вирощування Вами?

Перець, томати, огірок.

Яку посівну площу Ви плануєте?

1 га

Ви вирощуєте овочі у відкритому чи закритому грунті?

У відкритому (томати, 5 соток)

І закритому  (огірки, 3 сотки)

  1. Після завершення реєстрації  (тобто починаючи з 01.12.2018р.) оформити будь-яке замовлення на luckyseed.ua з обов’язковою поміткою про те, що ви є учасником клубу любителів LUCKY SEED.

Ось і все! Приєднуйтесь, діліться враженнями та отримуйте заслужені подарунки. Ми чекаємо на Вас!

Заполните заявку, чтобы вступить в клуб любителей LUCKY SEED!